Všetky kategórie
EN

Domov> O spoločnosti Jonovacorp

Pred začatím vlastného podnikania sa zakladateľ Jonovacorpu Joe roky zaoberal obchodom s plastovými obalmi. Osobnou skúsenosťou bol svedkom ťažkostí pri získavaní plastových obalov. Od hľadania tovární až po oznamovanie požiadaviek presne vedel, že existuje veľa informačnej asymetrie.

Tieto skúsenosti slúžia ako katalyzátor pre Joeovo rozhodnutie: Zmeniť priemysel plastových obalov a zjednodušiť podnikanie.

V roku 1994 založila Joeova matka spoločnosť na výrobu plastových obalov, ktorú prevzal Joe. Neskôr Joe čerpal inšpiráciu z mien členov svojej rodiny a založil značku Jonovacorp. Úprimne dúfa, že všetci obchodní partneri pocítia teplo našej spoločnosti, komunikujú s nami ako bratia a nakoniec spoločne dosiahnu obchodný úspech.

Na začiatku založenia mal Jonovacorp iba jednu formu a jeden kus zariadenia. Po 29-ročnom vývoji sa Jonovacorp rozrástol na spoločnosť s viacerými výrobnými linkami a viac ako 450 foriem, ktoré nám to umožňujú denne vyrobí viac ako 500 miliónov plastových pohárov.

S 29-ročnými skúsenosťami v oblasti výroby a marketingu pomohla Jonovacorp viac ako 30 partnerom vybudovať povedomie o značke a zvýšiť ich ziskové marže.

Joe
- generálny riaditeľ -

Mojou celoživotnou snahou je pridať do priemyslu plastových obalov ľudský dotyk a odstrániť prekážky v podnikaní, ale nie na úkor životného prostredia.

Naša továreň

1 Surovina

2 PP hárok

3 Tvarovanie

4 Tlač loga

5 Rolling The Edge

6 Hotový výrobok

Balík 7